Menu
Alışveriş Sepetiniz
600 ₺ & Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!   >> Kampanya Detayları

Tarhana & Erişte

Tarhana

Kütahya bölgesinin yöresel ve tamamen doğal yöntemler ve bol yoğurt oranıyla yoğun bir uğraş sonucu elde edilen bu eşsiz lezzet damağınızda iz bırakacak.

Kızılcık Tarhanası

Kütahya’nın kızılcık meyvesinden hazırlanan meşhur yöresel çorbalardan Kızılcık tarhanasının diğer adıyla ekşi tarhananın ’doktor çorbası’ olarak da bilinmektedir.

Erişte

İster yemeklik, ister çorbalık… Sağlıklı olmasının yanında, lezzetinden ödün vermeyen, uzun süre tok tutan bu erişte çeşidimiz, içerdiği köy yumurtaları ile de yüksek besleyici değere sahiptir. Sizler için; yarım kilogramlık paketlerde, sağlık ve afiyetle…

Mantı

Mutlu bir günü, pratik ve doyulmaz bir lezzette daha da mutlu yaşamanız için ürettik… Gerçek kalitede hammaddelerle, bol etli ve el yapımı mantımızın tadını çok seveceğinize eminiz… 100% dana etinden oluşan kıyma, soğan ve çeşitli baharatlarla en doğal ve hijyenik şekilde tamamen el yapımıyla hazırlanmıştır. Kesinlikle hiç bir katkı maddesi ve koruyucu içermez… Sizler için 500 gr’lık paketlerde, sağlık ve afiyetle…

 

 

 

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .